Poduszka ortopedyczna<br>PA-VM-12

Poduszka ortopedyczna
PA-VM-12

Nasza poduszka ortopedyczna PA-VM-12 to doskonały produkt dedykowany wszystkim osobom śpiącym na plecach i boku. Poduszka posiada adekwatne do ciała proporcje i innowacyjną konstrukcję, wspierającą kręgosłup w pozycji leżenia na plecach czy na boku.

Wyrób medyczny kl. 1

WYRÓB MEDYCZNY KL. 1

Przyjazny dla skóry

PRZYJAZNY DLA SKÓRY

Oddychający

ODDYCHAJĄCY

Bawełna

BAWEŁNA

Polecany przez specjalistów

POLECANY PRZEZ SPECJALISTÓW

Można prać w pralce

MOŻNA PRAĆ W PRALCE

Bez chemikaliów

BEZ CHEMIKALIÓW

Hipoalergiczny

HIPOALERGICZNY

Trwały

TRWAŁY

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DLA DOROSŁYCH

Opis

DYSKOPATIA ODCINKA SZYJNEGO KRĘGOSŁUPA

Nic nie trwa wiecznie … Lata intensywnej pracy, wielu godzin spędzonych w samochodzie czy przed komputerem robią swoje. Dziś, choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa szyjnego to plaga, z którą należy walczyć już jak najwcześniej.

Kręgosłup szyjny składa się z siedmiu kręgów oddzielonych między sobą krążkami międzykręgowymi, tzw. dyskami, składającymi się w głównej mierze z wody. Dyski te pełnią rolę amortyzującą wstrząsy w trakcie codziennej aktywności. Wieczorem, poziom wody zwartej w dyskach maleje, a kręgosłup staje się coraz mocniej przeciążony. Co więcej, z wiekiem postępuje proces tzw. dehydratacji krążków międzykręgowych, polegający na ich odwodnieniu. Krążki stają się zdecydowanie mniej elastyczne i nie są w stanie już tak skutecznie amortyzować działania sił zewnętrznych. To natomiast może prowadzić do choroby zwyrodnieniowej stawów międzykręgowych i dyskopatii. Wraz z postępem stanu zapalnego, pojawia się bolesność karku, ucisk na nerwy i nieprzyjemne promieniowanie. Kręgosłup szyjny staje się coraz bardziej sztywny, a jego ruchomość jest znacznie ograniczona.

Proces zwyrodnieniowy może rozwijać się przez długie lata, dlatego tak ważna jest odpowiednia profilaktyka kręgosłupa szyjnego. W tym celu doskonale sprawdzi się nasza innowacyjna poduszka ortopedyczna PA-VM-12.

Nasza poduszka ortopedyczna PA-VM-12 to doskonały produkt dedykowany wszystkim osobom śpiącym na plecach i boku. Poduszka posiada adekwatne do ciała proporcje i innowacyjną konstrukcję, wspierającą kręgosłup w pozycji leżenia na plecach czy na boku.

Poduszka posiada dwa miejsca podparcia szyi: większe i mniejsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu, poduszka jest odpowiednia dla osób o różnych obwodach szyi. Osoba z węższą szyją (mniejszymi proporcjami ciała) śpi na wąskim podstawie trapezu, zaś osoba z grubszą szyją śpi na szerszym brzegu. Co więcej, taka konstrukcja gwarantuje, że nasza poduszka PA-VM-12 jest bardzo uniwersalna.

Poduszka posiada również specjalne miejsce dla osób, które preferują spanie na boku. Boczne brzegi poduszki doskonale wypełniają wolną przestrzeń pomiędzy barkiem a brodą, utrzymując kręgosłup w prawidłowej pozycji.

Takie rozwiązanie zapobiega przyszłym deformacjom kręgosłupa, niweluje dolegliwości bólowe głowy i redukuje dokuczliwe drętwienie rąk. Nasza poduszka doskonale zadba o Twój kręgosłup i sprawi, że będziesz skoncentrowany i w pełni wypoczęty przez cały dzień.

Poduszka PA-VM-12 została wypełniona antyalergiczną kulką silikonową i pokryta wysokiej jakości tkaniną bawełnianą. Kulka ta ma doskonałe właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. We włókninie silikonowej nie rozwijają się mikroorganizmy, tj. bakterie czy roztocza, dlatego nasza poduszka jest bardzo rekomendowana dla wszystkich alergików. Kulka silikonowa jest materiałem wysoce sprężystym. Jest miękka i dokształca się do kształtu ciała, ale nie ubija się po kilkukrotnym użyciu i zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Kulka silikonowa może być prana mechaniczne w temperaturze do 60 °C, więc pozwala na całkowitą eliminację bakterii i roztoczy. Po wyschnięciu i delikatnym roztrzepaniu, kulka nadal jest sprężysta.

Pokrowce poduszki ortopedycznej PA-VM-12 to najwyższej jakości tkanina bawełniana z licznymi certyfikatami jakości. Wzory naszych tkanin są unikatowe i nowoczesne, w sam raz dla miłośników nowych trendów. Tkanina bawełniana oraz kulka silikonowa, stosowane w produkcji naszych wyrobów, posiadają certyfikat jakości OEKO-TEX Standard 100.

Poduszki ortopedyczne PA-VM-12 zostały wyprodukowane w 100% w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Wyroby REH4MAT są produktami medycznymi klasy I, produkowanych w oparciu o normy Systemu Zarządzania Jakością ISO 13485:2016, i będącymi laureatami konkursu SPRZĘT MEDYCZNY ROKU 2014 oraz POLSKI KAPITAŁ. Na produkt została wystawiona odpowiednia deklaracja zgodności CE.

DOSTĘPNE WZORY POKROWCÓW PODUSZEK

WHITE FLOWERS

WHITE FLOWERS

SEA

SEA

GREEN STRAP

GREEN STRAP

NIGHT

NIGHT

BLUE SKY

BLUE SKY

FEATHERS

FEATHERS

GREY

GREY

PINK GEOMETRIC

PINK GEOMETRIC

GREY FLOWERS

GREY FLOWERS

WZORY POKROWCÓW PODUSZEK DOSTĘPNE DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

SPRING

SPRING

BEIGE

BEIGE

GEOMETRIC

GEOMETRIC

STAR

STAR

CORAL

CORAL

OCEAN

OCEAN

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Szerokość Długość Wysokość
M 32 cm 47 cm 10 cm
L 36 cm 52 cm 11 cm

Do pobrania

Kod katalogowy PA-VM-12
Nazwa handlowa PODUSZKA
Model PODUSZKA PA-VM-12

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT Sp. z o.o.