Poduszka PA-VM-13

Poduszka PA-VM-13

Poduszka PA-VM-13 została zaprojektowana zgodnie z myślą chiropraktyki. Jej innowacyjna konstrukcja pozwala na profesjonalne odciążenie mięśni w obrębie karku.
Poduszka posiada ergonomiczny kształt, który umożliwia utrzymanie kręgosłupa w jednej linii, zapobiegając jego niepotrzebnemu „załamaniu”.

Wyrób medyczny kl. 1

WYRÓB MEDYCZNY KL. 1

Bawełna

BAWEŁNA

Można prać w pralce

MOŻNA PRAĆ W PRALCE

Hipoalergiczny

HIPOALERGICZNY

VISmemo

VISMEMO

Opis

Ból karku

W dzisiejszych czasach wiele osób cierpi z powodu dolegliwości bólowych szyi. Zazwyczaj, spowodowane jest to nieprawidłową postawą i przeciążeniem. Wiele godzin spędzanych w pozycji siedzącej powoduje obniżenie napięcia w obrębie tułowia i kompensacyjne ustawienie barków i głowy w protrakcji. Taka pozycja powoduje zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej i stopniowe obciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa. Z biegiem lat, deformacje stają się utrwalone co wpływa na chroniczne dolegliwości bólowe ze strony karku. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia deformacji w obrębie szyi ważna jest profilaktyka. W tym celu zaleca się spanie na profesjonalnych poduszkach ortopedycznych tj. nasza ergonomiczna poduszka karku PA-VM-13.

Charakterystyka produktu

Poduszka PA-VM-13 została zaprojektowana zgodnie z myślą chiropraktyki. Jej innowacyjna konstrukcja pozwala na profesjonalne odciążenie mięśni w obrębie karku.

Poduszka posiada ergonomiczny kształt, który umożliwia utrzymanie kręgosłupa w jednej linii, zapobiegając jego niepotrzebnemu „załamaniu”. Specjalny otwór na potylicę zapewnia profesjonalne wsparcie kościom czaszki. Taka terapeutyczna konstrukcja zapewnia utrzymanie prawidłowych krzywizn kręgosłupa, zmniejsza sztywność karku i zapewnia relaksację mięśni.

Nieprawidłowa pozycja kręgosłupa podczas leżenia

Nieprawidłowa pozycja kręgosłupa podczas leżenia

Prawidłowa pozycja kręgosłupa podczas leżenia przy użyciu poduszki PA-VM-13

Prawidłowa pozycja kręgosłupa podczas leżenia przy użyciu poduszki PA-VM-13

Dodatkowo, nasza ergonomiczna poduszka karku PA-VM-13 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, cierpiących z powodu uciążliwego chrapania. Terapeutyczne ustawienie głowy pozwala na utrzymanie prawidłowej pozycji narządów oddechowych, co poprawia przepływ powietrza i zmniejsza dolegliwości związane nocnym z zaburzeniem oddychania.

Poduszka ortopedyczna PA-VM-13 została wykonana z profesjonalnej pianki o odpowiedniej gęstości. Dzięki temu, poduszka nie zapada się pod ciężarem głowy, skutecznie ją podpierając i utrzymując prawidłową pozycję. Materiał, z którego wykonano pokrowiec to bawełniany, przyjazny dla skóry VelvetCotton™.

VelvetCotton™ to przyjazny dla skóry materiał, którego skład bazuje przede wszystkim na bawełnie. Materiał jest bazą dla wielu akcesoriów medycznych, jak np. poduszki ortopedyczne, które dzięki niemu są komfortowe i w pełni bezpieczne dla pacjenta. VelvetCotton™ jest również stosowany w wybranych modelach z kolekcji dziecięcej, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że skóra maluszków wymaga specjalnej ochrony. Dzianina jest doskonałą alternatywą dla zwykłych materiałów poliestrowych dostępnych na rynku. VelvetCotton™ charakteryzuje się miękkością, puszystością i wysoką elastycznością, co sprawia, że produkt jest wysoce komfortowy w użytkowaniu. Naturalny skład dzianiny odpowiada za utrzymanie właściwego klimatu przy skórze oraz za skuteczne odprowadzanie potu. VelvetCotton™ posiada atest Oeko-Tex Standard 100, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla skóry. Materiał może być wielokrotnie czyszczony bez ryzyka utraty elastyczności, a jego struktura gwarantuje wysoką trwałość i odporność na zużycie.

Poduszka ortopedyczna PA-VM-13 posiada ergonomiczny, terapeutyczny design, dzięki czemu można z niej korzystać zarówno podczas spania na plecach jak i na boku. Pokrowiec jest zapinany na zamek błyskawiczny, więc z łatwością utrzymasz jego higienę.

Poduszka PA-VM-13

Galeria

PA-VM-13

Cechy produktu

stabilizacja / pozycjonowanie głowy
odciążenie potylicy
wentylacja głowy podczas snu
stabilizacja / podparcie i odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa
możliwościć spania na niej na wznak jak również na boku

Dostępne rozmiary

Rozmiar Szerokość / Długość /Wysokość
Uniwersalny 48cm x 32cm x 15cm

Do pobrania

Kod katalogowy PA-VM-13
Nazwa handlowa PODUSZKA
Model PODUSZKA PA-VM-13

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT Sp. z o.o.