O nas

 

Co dało początek naszej pasji?

Koniec lat dziewięćdziesiątych oraz początek XXI wieku to czas przełomu dla dziedziny ortopedii i rehabilitacji na terenie Polski. Do tej pory, branża ortopedyczna była marginalną częścią polskiej medycyny, podczas gdy potrzeby pacjentów stawały się coraz bardziej wyraźne. Dlatego, z inicjatywy Sławomira Wrońskiego w 2006 roku, w południowej części kraju, powstała nowoczesna fabryka wyrobów ortopedycznych REH4MAT. Sławomir Wroński – główny pomysłodawca i konstruktor wyrobów firmy REH4MAT dba o ich najmniejszy detal, zdając sobie doskonale sprawę, że jakość i komfort są dla Was niesamowicie istotne. Będąc założycielem i właścicielem pokrewnych firm branży ortopedycznej i rehabilitacyjnej, takich jak Akces-Med czy Orto-Res, Sławomir Wroński od wielu lat kreuje branżę ortopedyczną osiągając liczne sukcesy.

 

Jak wiele dotąd osiągnęliśmy?

Obecnie, REH4MAT jest wiodącym producentem wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych. Produkujemy setki wyrobów dziennie, które trafiają na półki sklepowe i do pacjentów, zarówno w Polsce jak i zagranicą, w ilościach kilku tysięcy sztuk miesięcznie. Dzięki innowacyjności i gwarancji bezpieczeństwa, nasza marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych, Katar aż po Australię.

 

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Przede wszystkim, zaawansowane i najnowsze technologie produkcyjne. Rozumiemy, że tylko prawidłowo dobrany wyrób spełnia swoje zadanie, dlatego jako nieliczni w branży jesteśmy w stanie bez problemu sprostać Waszym oczekiwaniom, projektując wyrób adekwatny do Waszych potrzeb. W przypadku braku możliwości dopasowania ortezy wg standardowych rozmiarów, nasz zaawansowany park technologiczny pozwala na stworzenie produktu „uszytego na miarę”.

Dla nas, jesteście podstawą – fundamentem, którego potrzeby są najbardziej istotne.

 

Dlaczego warto obdarzyć nasze wyroby zaufaniem?

Przede wszystkim dlatego, że od początku do końca powstają one w zakładach produkcyjnych w Polsce. Nie dystrybuujemy cudzych produktów i nie ściągamy ich z Azji. Nasze ortezy są projektowane przez zespół doświadczonych technologów, inżynierów oraz rehabilitantów i produkowane w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 13485. Każdy ich detal jest dokładnie przemyślany, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, zastosowania jak i estetyki.

Właśnie to holistyczne połączenie pozwoliło nam zostać finalistą konkursu „Dobry wzór 2013” oraz zyskać miano „Innowatora Podkarpacia 2011”, przyznanego przez kapitułę Wydziału Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Nie boimy się wyzwań, dlatego konstrukcja innowacyjnych modeli z zastosowaniem technologicznych nowinek jest dla nas dodatkową inspiracją do działania. Jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów doceniły siły NATO, przyznając nam kod NCAGE, umożliwiający zaopatrywanie wojsk sojuszu w nasze ortezy i stabilizatory ortopedyczne.

 

Co możemy jeszcze dla Was zrobić?

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, uwagi lub spostrzeżenia skontaktujcie się z nami!

Wasze opinie są dla nas najważniejsze. Każda z nich jest dokładnie analizowana przez zespół techniczno-medyczny. To na ich podstawie budujemy naszą ofertę i staramy się dostosować ją do Waszych potrzeb.

 

Dziękujemy za Wasze zaufanie. To nie my jesteśmy dla Was – to Wy jesteście naszą przyszłością i naszą inspiracją.

Dzięki Wam niemożliwe staje się możliwe.

Dziękujemy.

 

 

Zespół REH4MAT