Piankowa kształtka przeciwodleżynowa PP-K-04

Piankowa kształtka przeciwodleżynowa PP-K-04 to produkt wyjątkowy w swej prostocie. Jego przemyślany kształt utrzymuje stabilnie stopę w elewacji, uniemożliwiając jej kontakt z materacem i powstanie długotrwałego ucisku, który grozi pojawieniem się odleżyn.

Piankowa kształtka przeciwodleżynowa PP-K-03

Piankowa kształtka przeciwodleżynowa PP-K-03 to produkt wyjątkowy w swej prostocie. Jego przemyślany kształt jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu krążek może być stosowany we wszystkich narażonych rejonach kończyny górnej oraz w okolicach kostek stawu skokowego.

Piankowy krążek przeciwodleżynowy PP-K-02

Piankowy krążek przeciwodleżynowy PP-K-02 to produkt wyjątkowy w swej prostocie. Jego przemyślany kształt jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu krążek może być stosowany we wszystkich narażonych rejonach kończyny górnej oraz w okolicach kostek stawu skokowego.

PA-VM-10

Poduszka PA-VM-10

Poduszka przeciwodleżynowa PA-VM-10 to doskonałe rozwiązanie zapobiegające powstaniu zmian skórnych u osób siedzących i leżących. Wykonana z wysokiej jakości pianki, pozwala na uzyskanie anatomicznych kształtów pacjenta i redukcję nacisku na wszelkie wyniosłości kostne.

KLO-Z

Klin KLO-Z

Klin został zaprojektowany w celu zniwelowania dolegliwości kręgosłupa u osób siedzących oraz utrzymania prawidłowej postawy ciała.

Klin KLO-B

Klin KLO-B

Klin został zaprojektowany w celu zniwelowania dolegliwości kręgosłupa u osób siedzących oraz utrzymania prawidłowej postawy ciała.

Krążek PP-K-01

Konsekwencją długotrwałego, nie zmieniającego się ucisku na tkankę jest powstawanie odleżyny. Skutecznie w tym problemie pomagają nasze krążki przeciwodleżynowe.