PA-VM-13

Poduszka PA-VM-13

WYRÓB MEDYCZNY KL. 1 BAWEŁNA MOŻNA PRAĆ W PRALCE HIPOALERGICZNY VISMEMO Ból karku W dzisiejszych czasach wiele osób cierpi z powodu dolegliwości bólowych szyi. Zazwyczaj, spowodowane jest to nieprawidłową postawą i przeciążeniem. Wiele godzin spędzanych w pozycji siedzącej powoduje obniżenie napięcia w obrębie tułowia i kompensacyjne ustawienie barków i głowy w protrakcji. Taka pozycja powoduje […]

PP-VM-Z

Poduszka PP-VM-Z

Z myślą o pacjentach szczególnie narażonych na powstanie odleżyn stworzyliśmy poduszkę PP-VM-Z, która doskonale zapobiega powstawaniu ran.

PA-VM-06

Poduszka PA-VM-06

Poduszka stanowi wygodne wsparcie dla kręgosłupa w aucie, w pociągu, w autokarze czy samolocie. Stabilizator utrzymuje głowę i kręgosłup w poprawnej pozycji. Może być również stosowany jako oparcie od strony bocznej, np. o szybę w autokarze.

PA-VM-01

Poduszka PA-VM-01

Poduszka ortopedyczna PA-VM-01 to prawidłowa i ergonomiczna pozycja podczas snu. Została zaprojektowana i wykonana jako anatomicznie wyprofilowana bryła 3D z pianki termoelastycznej posiadającej funkcję pamięci kształtu.