Materac NP-FF-01

Materac NP-FF-01

Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią.

Wyrób medyczny kl. 1

WYRÓB MEDYCZNY KL. 1

Przyjazny dla skóry

PRZYJAZNY DLA SKÓRY

Wodoodporny

WODOODPORNY

SKŁADANY MATERAC REHABILITACYJNY DO ĆWICZEŃ GIMNASTYCZNYCH I REHABILITACJI

Opis

W skład zestawu wchodzą:

  • materac składany
  • pokrowiec transportowy

3-częściowy materac rehabilitacyjny NP-FF-01 jest wyrobem medycznym klasy I, który został wypełniony doskonałej jakości pianką poliestrową o dużej gęstości, atestowaną i odpowiednio utwardzoną. Zapewnia to że materac nie odkształca się przy dużej częstotliwości i intensywności ćwiczeń. Po spięciu materac nadaje się idealnie do transportu, ze względu na ergonomiczne i bardzo wytrzymałe uchwyty.

Unikatowe szycie tapicerskie zapewnia nieprzemakalność obicia oraz doskonałą wytrzymałość w czasie nawet największego natężenia ćwiczeń.

Materac obszyto łatwo zmywalnym pokrowcem z atestem medycznym, ułatwiającym utrzymanie wysokiej higieny skóry osoby ćwiczącej.

Spodnia część materaca została wykonana ze specjalnie wzmocnionego surowca antymigracyjnego. Zastosowanie go skutecznie zabezpiecza materac przed niekontrolowanym przemieszczaniem nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń.

Pokrowiec transportowy na materac został wykonany z bardzo mocnego materiału Codura, ułatwiającego transportowanie go i przechowywanie.

codura

CODURA® to tkanina wysoce odporna na przetarcia wykonana z poliamidu z powłoką poliuretanową z apreturą teflonu. Struktura włókien i metoda tkania zapewniają jej dużą wytrzymałość na otarcia i przetarcia. Jest to tkanina o dużej odporności na działanie warunków atmosferycznych, a ponadto, dzięki swej wewnętrznej strukturze jest bardzo lekka. Zewnętrzna strona tkaniny powleczona jest warstwą teflonu. Wyroby ortopedyczne wykonane z surowca CODURA® to najcieńsze i najmocniejsze ortezy na rynku. Surowiec wodoodporny.

Galeria

Dostępne rozmiary

Szerokość / Długość /Wysokość
90cm x 200cm x 7,5cm

Przepis konserwacji

Powierzchnię materaca można dezynfekować środkami stosowanymi powszechnie w służbie zdrowia. Poniższa tabela przedstawia metody i środki dopuszczone do jego dezynfekcji.

ŚRODKI DOZWOLONE !!!
Rodzaj środka aktywnego lub
powierzchniowo-czynnego
Maksymalna zawartość
w środku dezynfekcyjnym
Spryskać powierzchnię
wyrobu środkiem
dezynfekcyjnym,
pozostawić na czas
działania środka, po
czym należy zmyć wodą
i wysuszyć
2-propanol 35%
1-propanol 25%
Etanol 10%
Chlorek benzyloalkiloamonowy 0,2%
Glukoprotamina 25%

Do pobrania

Kod katalogowy NP-FF-01
Nazwa handlowa MATERAC
Model MATERAC NP-FF-01

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.