Materac MS-OB-Z/B

Materac MS-OB-Z/B

Materac szpitalny MS-OB-Z/B wykonany jest z najwyższej jakości pianki poliuretanowej. Posiada on kształt prostokątnego bloku doskonale dopasowanego do standardowych łóżek szpitalnych.

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów

MATERAC SZPITALNY DWUSTRONNY W POKROWCU ZMYWALNO BAWEŁNIANYM

Opis

Produkowany przez firmę REH4MAT materac szpitalny MS-OB-Z/B wykonany jest z najwyższej jakości pianki poliuretanowej. Posiada on kształt prostokątnego bloku doskonale dopasowanego do standardowych łóżek szpitalnych. Pianka z której wykonano wyrób znajduje się w bawełnianym pokrowcu zapinanym na zamek błyskawiczny. Pokrowiec jest łatwy do ściągnięcia w celu wyprania czy wyczyszczenia go. Dodatkowo pokrowiec jednostronnie posiada funkcję nieprzemakalną, co jest nie bez znaczenia w przypadku pacjentów z problemami nietrzymania moczu. W takim przypadku materac należy obrócić częścią nieprzemakalną go góry, w pozostałych przypadkach stosować tę część materaca do dołu. Tkanina z której wykonano pokrowiec posiada również funkcję antypoślizgową, która nie pozwala na zwijanie i rolowanie się prześcieradła na którym leży pacjent. Materac jest stosowany głównie w łóżkach szpitalnych i rehabilitacyjnych. Materac posiada odpowiednią sprężystość i twardość, co sprawia, że doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta.

WARSTWY:
1. Pokrowiec zmywalny zapobiegający przedostawaniu się cieczy do wnętrza materaca.
2. Pianka komfortowa
3. Pokrowiec bawełniany.

Pokrowiec wykonany z surowca MICROcomfort.

MICROcomfort™ - każdy z nas doskonale zna mikrofibrę - rozpowszechniony w ostatnich latach surowiec bije rekordy popularności i znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Mikrofibra to rodzaj mikrowłókna wykonany z bardzo cienkich włókien poliestrowych oraz poliamidowych. Wytwarzana jest przy wsparciu nowoczesnych technologii umożliwiających zdobycie ekstremalnie cienkich syntetycznych włókien. Niska gęstość liniowa mikrofibry sprawia, że tekstylia wykonane z tego surowca są miękkie i delikatne, a przez zastosowanie syntetycznych włókien nie wywołuje alergii i podrażnień. Dzięki mikrootworom przepuszcza powietrze, zapewniając komfort podczas snu. Dlatego z powodzeniem nadaje się do użytku zarówno latem, gdy noce są znacznie cieplejsze, jak i podczas zimowych, mroźnych wieczorów. Ponadto, mikrofibra doskonale odprowadza nadmiar wilgoci oraz posiada właściwości termoregulacji, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Właśnie dlatego postanowiliśmy ją wykorzystać do produkcji naszych wyrobów. Dodatkowo, ze względu na bardzo sprężyste włókna, mikrofibra jest niezwykle odpornym na uszkodzenia surowcem, więc można ją bez obaw poddawać czynnościom pielęgnacyjnym. Podczas prania oraz prasowania nie dochodzi do rozciągnięcia i rozdarcia tkaniny, dlatego zakup produktu z mikrofibry, to inwestycja na lata!

Dostępne rozmiary

Materace szpitalne występują standardowo w rozmiarach:
200 x 90 x 10 cm
200 x 90 x 12 cm
200 x 90 x 15 cm

Maksymalne obciążenie: 130kg

Uwaga! Czas realizacji zamówienia do 14 dni

Galeria

Do pobrania

Kod katalogowy MS-OB-Z/B
Nazwa handlowa MATERAC
Model MATERAC MS-OB-Z/B

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT Sp. z o.o.