Materac MP-VM-B/B

Materac MP-VM-B/B

Materac redukujący napięcie mięśniowe MP-VM-B/B VisMemo został zaprojektowany w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osób leżących.

MATERAC PRZECIWODLEŻYNOWY VISMEMO W POKROWCU BAWEŁNIANYM

Opis

MP-MB-B/B

Materac redukujący napięcie mięśniowe MP-VM-B/B VisMemo został zaprojektowany w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osób leżących. Materac został wykonany z profilowanej pianki termoelastycznej oraz z pianki komfortowej. Wyrób pod wpływem temperatury ciężaru pacjenta dostosowuje się do jego kształtu ciała.

Materac MP-VM-B/B

Materac VISmemo w pierwszym kroku – dopasowuje się do nacisku, jaki ciało pacjenta na niego wywiera. Jest to pierwszy, wstępny poziom dopasowania, który dla zwykłych materacy jest poziomem pierwszym i ostatnim zarazem. W drugim kroku – który nie jest natychmiastowy, ale rozłożony w czasie, materac dodatkowo mięknie pod wpływem ciepła przekazywanego przez ciało pacjenta.

Oddziaływanie to nie jest takie samo na całej powierzchni kontaktu ciała z materacem, dlatego też pianka mięknie najbardziej w najgorętszych miejscach, tych „czerwonych punktach”, gdzie nacisk ciała na materac jest jeszcze zbyt mocny. W doskonały sposób rozkłada punkty nacisku, zapewniając nieporównywalny komfort użytkowania, jest przyjazny dla kręgosłupa i stawów oraz poprawia krążenie i samopoczucie.

Materace MP-VM-B/B wykonane z pianki VISmemo dostosowują kształt do Twojego ciała, tworząc w ten sposób najlepsze odciążenie dla regionów z nadmiernym napięciem mięśniowym.

Tradycyjne materace i poduszki powodują ucisk na poszczególne partie ciała, zwiększając dyskomfort w trakcie snu.

Dostępne rozmiary

Materace VISmemo standardowo występują w rozmiarze 200 x 90 x 15 cm. Wymiar wkładki 200 x 60 x 5 cm.

Maksymalne obciążenie: 130kg

Uwaga! Czas realizacji zamówienia do 14 dni

Galeria

Do pobrania

Kod katalogowy MP-VM-B/B
Nazwa handlowa MATERAC
Model MATERAC MP-VM-B/B

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.