Materac MP-MB-Z/B

Materac MP-MB-Z/B

Materac przeciwodleżynowy MULTIblock MP-MB-Z/B został zaprojektowany w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osób leżących.

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów

MATERAC PRZECIWODLEŻYNOWY MultiBlock W POKROWCU ZMYWALNO BAWEŁNIANYM

Opis

Materac przeciwodleżynowy MULTIblock MP-MB-Z/B został zaprojektowany w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osób leżących. Nacięte bloki pianki pracuję indywidualnie, przez co wyrób pod wpływem ciężaru pacjenta dostosowuje się do kształtu jego ciała. W doskonały sposób rozkłada punkty nacisku, zapewniając komfort użytkowania, jest przyjazny dla kręgosłupa i stawów oraz poprawia krążenie i samopoczucie pacjenta.

Pokrowiec wykonany z surowca MICROcomfort.

MICROcomfort™ - każdy z nas doskonale zna mikrofibrę - rozpowszechniony w ostatnich latach surowiec bije rekordy popularności i znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Mikrofibra to rodzaj mikrowłókna wykonany z bardzo cienkich włókien poliestrowych oraz poliamidowych. Wytwarzana jest przy wsparciu nowoczesnych technologii umożliwiających zdobycie ekstremalnie cienkich syntetycznych włókien. Niska gęstość liniowa mikrofibry sprawia, że tekstylia wykonane z tego surowca są miękkie i delikatne, a przez zastosowanie syntetycznych włókien nie wywołuje alergii i podrażnień. Dzięki mikrootworom przepuszcza powietrze, zapewniając komfort podczas snu. Dlatego z powodzeniem nadaje się do użytku zarówno latem, gdy noce są znacznie cieplejsze, jak i podczas zimowych, mroźnych wieczorów. Ponadto, mikrofibra doskonale odprowadza nadmiar wilgoci oraz posiada właściwości termoregulacji, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Właśnie dlatego postanowiliśmy ją wykorzystać do produkcji naszych wyrobów. Dodatkowo, ze względu na bardzo sprężyste włókna, mikrofibra jest niezwykle odpornym na uszkodzenia surowcem, więc można ją bez obaw poddawać czynnościom pielęgnacyjnym. Podczas prania oraz prasowania nie dochodzi do rozciągnięcia i rozdarcia tkaniny, dlatego zakup produktu z mikrofibry, to inwestycja na lata!

Dostępne rozmiary

Materace występują standardowo w rozmiarach:
200 x 90 x 10 cm
200 x 90 x 12 cm
200 x 90 x 15 cm

Maksymalne obciążenie: 130kg

Galeria

Do pobrania

Kod katalogowy MP-MB-Z/B
Nazwa handlowa MATERAC
Model MATERAC MP-MB-Z/B

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT SŁAWOMIR WROŃSKI