Materac MP-MB-N/F

Materac MP-MB-N/F

Materac przeciwodleżynowy MULTIblock MP-MB-N/F został zaprojektowany w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osób leżących.

MATERAC PRZECIOWODLEŻYNOWY MULTIBLOCK W POKROWCU NIEPRZEMAKALNYM FROTTE

Opis

Materac przeciwodleżynowy MULTIblock MP-MB-N/F został zaprojektowany w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osób leżących. Nacięte bloki pianki pracują indywidualnie, przez co wyrób pod wpływem ciężaru pacjenta dostosowuje się do kształtu jego ciała. W doskonały sposób rozkłada punkty nacisku, zapewniając komfort użytkowania, jest przyjazny dla kręgosłupa i stawów oraz poprawia krążenie i samopoczucie pacjenta. Dodatkowo poprzez zastosowanie przewiewnego bawełnianego pokrowca ciało pacjenta jest lekko wentylowane.

MP-MB-N/F

Pokrowiec materaca został wykonany z wysokiej jakości dzianiny bawełniano-poliestrowej typu frotte + poliuretan. Jest bezpieczny dla człowieka, a zarazem łatwy do dezynfekcji, a co za tym idzie doskonale nadaje sie do wielokrotnego użycia dla różnych pacjentów. Materiał jest lekki, miękki i bardzo podatny na układanie: dzięki czemu doskonale trzyma się materaca.

Pokrowiec wyposażono w zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i zakładanie na wyrób, dzięki czemu występuje duża łatwość utrzymania pokrowca w czystości. Doskonale sprawdza się w placówkach służby zdrowia, ośrodkach pomocy społecznej, pensjonatach i sanatoriach.

Zasady konserwacji pokrowca:

  • prać w temperaturze do 90 stopni Celsjusza,
  • nie chlorować,
  • nie prasować,
  • zaleca się suszenie w stanie rozłożonym,
  • nie czyścić chemicznie,
  • nie doprowadzić do silnego zabrudzenia.

Produkt należy stosować dzianiną do ciała. Podkład jest nieprzemakalny przy ciśnieniu wody 250daPA w czasie 5minut. Jest również odporny na słabe kwasy i zasady oraz na działanie środków odkażających. Pokrowiec nie powoduje alergii i uczuleń. Jest produktem wielokrotnego użycia.

Dostępne rozmiary

Materace występują standardowo w rozmiarach:

200 x 90 x 10 cm – dostępny do wyczerpania zapasów
200 x 90 x 12 cm – dostępny do wyczerpania zapasów
200 x 90 x 15 cm – dostępny do wyczerpania zapasów

Uwaga! Czas realizacji zamówienia do 14 dni.

Do pobrania

Kod katalogowy MP-MB-N/F
Nazwa handlowa MATERAC
Model MATERAC MP-MB-N/F

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT Sp. z o.o.